Anasayfa arrow ZİYARETÇİ DEFTERİ
Ziyaretçi Defterini Görüntüle

Ziyaretçi Defterine Yazdıklarınız Editörler Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Girdilerde Ara

Görüntülenen 

mehmet kan
2014-04-21

PİKNİK İLANI
GÜMÜŞHANE, ŞİRAN, YUKARI KULACA KÖYÜ KARADENİZ BÖLGESİ 8. GELENEKSEL PİKNİK ŞÖLENİ 01/ 06 / 2014 PAZAR GÜNÜ FATSADA YAPILACAKTIR. BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR.

mehmet kan
2014-04-21

TEŞEKKÜR
BU SENE 7. SINI DÜZENLEDİĞİMİZ GÜMÜŞHANE, ŞİRAN, YUKARI KULACA KÖYÜ 7. PİKNİK ŞÖLENİNE SPONSORLUK YAPAN KÖYÜMÜZ İŞ ADAMLARINDAN; HACI İBRAHİM GÜL'E VE UZAKTAN YAKINDAN PİKNİĞİMİZE KATILAN TÜM KÖYLÜLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

MEHMET KARTAL
2014-02-11

RAHMETLİ DOSTUM SERVET KULAKSIZ
RAHMETLİ DOSTUM,MESLEKTAŞIM,CANIM ARKADAŞIM SERVET KULAKSIZ DAN AYRILALI 15 YIL OLDU.İZMİTTE KÖY HİZMETLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜM YAPTIĞIM SIRADA TANIMIŞTIM KENDİSİNİ.YILLARCA BERABER OLDUĞUM OLDUĞUM CANIM DOSTUMUN ANNE VE BABASINI ARAMAKTAYIM.AYRICA MEZARINA GELİP ZİYARET ĞERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.YARDIMCI OLURSANIZ MİNNETTAR KALIRIM.

Bu e-posta adresi spam botlar tarafından korunmaktadır, Görüntülemek için javascript açık olmalı.

Cemil Celepci
2013-10-05

Yarım oralı, yarim oralı!.. :)
Yarım oralı, yarim oralı!.. :)

Bu e-posta adresi spam botlar tarafından korunmaktadır, Görüntülemek için javascript açık olmalı. İnternet

mehmet kan
2013-05-14

PİKNİK İLANI
GÜMÜŞHANE, ŞİRAN, YUKARI KULACA KÖYÜ KARADENİZ BÖLGESİ 7. GELENEKSEL PİKNİK ŞÖLENİ 01/ 06 / 2013 CUMARTESİ GÜNÜ FATSADA YAPILACAKTIR. BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR.

mehmet kan
2013-05-08

PİKNİK İLANI
GÜMÜŞHANE, ŞİRAN, YUKARI KULACA KÖYÜ KARADENİZ BÖLGESİ 7. GELENEKSEL PİKNİK ŞÖLENİ 02/ 06 / 2013 PAZAR GÜNÜ FATSADA YAPILACAKTIR. BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZ DAVETLİDİR.

Cemil Celepci
2012-12-29

Muhterem Dayıcığım Mustafa Kulaksız 12.12.2012 Tarihinde Hakk'ın Rahmetine Kavuştu.
İstanbul, 2012-12-22 İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Allah içiniz, Allah'a döneceğiz. Dünyanın en iyi insanlarından ve en çok sevilen Müslümanlardan olduğuna inandığım muhterem dayıcığım Mustafa Kulaksız 12.12.2012 tarihinde Çarşamba günü Kdz. Ereğli'de Hakk'ın rahmetine kavuştu. Dayıcığım sağlığında, kar tipi de olsa beni köyüme (Gümüşhane ili, Şiran ilçesi Yukarıkulaca köyüme) götürün orada defedin demiş olsa da, Kdz. Ereğli Aydınlar Köyü Örencik mahallesinde, evinin balkonundan sağlığında doyasıya seyrettiği, en son ziyaretine gittiğim birkaç ay öncesinde “yeğen bak hele şu güzelliğe, şu güzelim manzaraya, şu ormana, şu sıra sıra dizili her biri bir tepede 5-10 civarındaki camiye bak!..” diyerek hayranlığını dile getirme ihtiyacı hissettiği ormanlık alandaki manzarası son derece güzel bir mahaldeki kabristana defnedildi, inşallah ahiretteki mekânı da mekânların en güzeli olan Cennet-i Firdevs-i Âlâ olur. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Allah içiniz, Allah'a döneceğiz. Dostlar sağolsun. Ashab-ı kiramdan Ebu’d-Derdâ Haretlerine öldüğünde seni nereye defnedelim diye sorduklarında “nereye isterseniz, zira ahiret her yere aynı uzaklıktadır.” diye cevap vermiştir. Muhterem dayıcım hakkında inşallah böylesi daha hayırlı olmuştur, zira böylece sevenleri onu Kdz. Ereğli’deki kabrini ziyaret ederek ruhuna inşallah birer Fatiha okuma imkânı bulacaklar. Rabbim dayıcığımın ve tüm Müslüman kardeşlerimizin mekânını cennet eylesin. Birer Fatiha ve Yasin-i Şerif okuyabilecek ve müsait olmadığı için okuyamayacak arkadaşlarımdan şimdiden Allah razı olsun. Bir kısmını Kdz. Ereğli’de 2012-12-16’da kaleme aldığım bu yazıyı, 2012-12-16’da facebook sayfamda da yayınladım. Bu vesile ile tek bir Fatiha bile okunmasına vesile olabilirsem, ve de inşallah, bi-iznillah ve bi-avnillah yerine ulaşırsa fazlasıyla yeter de artar bile… Allah kabul etsin. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ikamet etmekte olan Selimiyeli ve Yukarıkulacalı kardeşlerimizden dayıcığımın cenazesine değişik sebeplerden katılamayanlar için sözü biraz genişleterek yukarıda uzattım. 15- HİCR SÛRESİ Mekke'de inmiştir. 99 ayet, 654 kelime,1771 harftir. Bismillahirrahmanirrahim “99-Ve sana ölüm gelinceye kadar Rabbine kulluk (ibadet) et!” – 15/HİCR SÛRESİ. 21- ENBİYA SÛRESİ Mekke'de inmiştir. 112 Ayettir. Bismillahirrahmanirrrahim “35-Her canlı (her nefis) ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilik ile deneyeceğiz; hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz.” – 21/ENBİYA SÛRESİ. 20- TAHA SÛRESİ Mekke'de inmiştir. 135 ayet, 1341 kelime, 5242 harftir. Bismillahirrahmanirrrahim “132-Hem ailene (ümmetine) namazı emret, hem de kendin ona sabırla devam et! Biz, senden bir rızık istemiyoruz, seni Biz rızıklandırırız; güzel sonuç takvanındır.” – 20/TAHA SÛRESİ. Sağlıcakla kalın. Allah'a emanet olun. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Allah içiniz, Allah'a döneceğiz. Cemil Celepci (Şahin/Selimiyeli) https://www.facebook.com/cemil.celepci cemilcelepci@yahoo.com İstanbul

Bu e-posta adresi spam botlar tarafından korunmaktadır, Görüntülemek için javascript açık olmalı. İnternet
<< Baslangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
Sonuçlar 1 - 7 in 307

Kimler Online

Sayaç

Ziyaretçiler: 592670

Sponsorluk

Websitemizdeki çalışmalar çerçevesinde sponsor reklamlar yeniden düzenlenmektedir.
Designed by Anatolia Design